شرکت کوبل دارو

Cobeldarou

شرکت داروسازی کوبل با سابقه‌ای نزدیک به 20 سال، در زمینه تولید داروهای مورد‌نیاز کشور مشغول به فعالیت است. کوبل دارو با کسب توانایی و صلاحیت لازم موفق شده تا امتیاز تولید داروهای تخصصی در ایران را از شرکت‌های معتبر بین‌المللی دریافت کند و به تولید برساند. گروه کوبل متشکل از داروسازی دکتر عبیدی، کوبل دارو و مرکز پخش آدوراطب است. با همکاری شرکت پخش دارو آدوراطب و کوبل، دسترسی به جدید‌ترین و موردنیازترین دارو‌ها از داروخانه‌های سراسر کشور آسان‌تر شده است. 

آدوراطب نماینده پخش و توزیع محصولات دارویی شرکت کوبل دارو در ایران، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

شرکت کوبل دارو؛ شرکت داروسازی با هدف ارتقا سطح سلامت جامعه 

شرکت کوبل دارو فعالیت خود را از سال 1380 با هدف تامین داروهای مورد‌نیاز بیماران کشور و به‌ویژه داروهای تخصصی آغاز کرده است. شرکت داروسازی کوبل از آن زمان تاکنون در زمینه تولید، واردات، ثبت، بازاریابی و پخش داروهای تخصصی و عمومی مشغول به فعالیت بوده است. 

شرکت کوبل دارو درحال‌حاضر به‌عنوان بزرگ‌ترین سهام‌دار شرکت داروسازی عبیدی و موسس شرکت پخش آدوراطب شناخته می‌شود. هم‌چنین این شرکت بزرگ داروسازی با داشتن جایگاه اول در بازار دارویی و آرایشی بهداشتی ایران، گام‌های بلندی به‌منظور اجرا و تعهد به سیستم کیفیت برداشته است.

دسته‌بندی محصولات کوبل دارو و زمینه‌های فعالیت شرکت داروسازی کوبل

محصولات کوبل دارو و زمینه‌های فعالیت شرکت داروسازی کوبل بسیار متنوع و گسترده است. اما این شرکت روی داروهای تخصصی از جمله: قلبی عروقی، دیابت، شیمی‌درمانی، پرتو‌نگاری، تنفسی، گوارشی، کلیوی، آنتی‌بیوتیک، مغز و اعصاب، ضد‌درد و واکسن تمرکز بسیاری دارد. 

هم‌چنین انجام فعالیت‌های انسان‌دوستانه و مسئولیت اجتماعی، بخشی از مهم‌ترین ارزش‌ها و هویت سازمانی شرکت کوبل دارو است که همواره به‌منظور تحقق این رسالت اجتماعی می‌کوشد.  

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آدوراطب است.

ثبت شکایات
تلفن واحد شکایت: 021-88385681