شرکت سانوفی (Sanofi)

SANOFI

شرکت سانوفی (Sanofi) یک شرکت جهانی مراقبت‌های بهداشتی است که به‌دنبال استفاده از معجزه بهداشت برای بالا بردن سطح زندگی مردم در دنیا است. تیم تحقیقات شرکت سانوفی در سراسر دنیا سعی دارد با انجام آزمایش‌های مختلف، دارو‌هایی تولید کند که به‌صورت عملی نیز در درمان بسیاری از بیمار‌ی‌ها تاثیر‌گذار باشد. شرکت سانوفی با‌توجه‌به میزان فروش سالیانه، در رتبه چهارم شرکت‌های تولید‌کننده دارو قرار گرفته است. هدف شرکت سانوفی تولید داروهای ضروری برای بیماری‌های خاص محسوب می‌شود که دسترسی به آن برای همه کشور‌ها ممکن باشد. شرکت پخش آدوراطب با همکاری سانوفی، دارو‌ها و واکسن‌های تولید‌شده در این شرکت را به‌دست مراکز درمانی سراسر کشور می‌رساند.

آدوراطب نماینده پخش و توزیع محصولات دارویی شرکت سانوفی در ایران، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

اهداف و تاریخچه فعالیت‌های شرکت Sanofi

شرکت سانوفی، شرکتی چند ملیتی است که دفتر مرکزی آن در پاریس قرار دارد. شرکت سانوفی حاصل ادغام چندین شرکت داروسازی و آزمایشگاه‌های داروسازی اروپایی و آمریکایی است. این شرکت نزدیک به 20 سایت تحقیقات دارویی و حدود 70 سایت تولید دارو و واکسن در سراسر دنیا دارد. 

محصولات شرکت سانوفی و زمینه‌های فعالیت آن

فعالیت تخصصی شرکت سانوفی در زمینه‌های قلب و عروق، دستگاه عصبی مرکزی، پزشکی داخلی، دیابت، سرطان‌شناسی، ترومبوسیز و تولید واکسن است. از جمله شناخته‌شده‌ترین محصولات و دارو‌های شرکت سانوفی می‌توان به پلاویکس، انسولین گلارژین و دپاکین اشاره کرد.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آدوراطب است.

ثبت شکایات
تلفن واحد شکایت: 021-88385681