شرکت داروسازی آسترازنکا

AstraZeneca

آسترازنکا شرکتی چند‌ملیتی است که فعالیت خود را به‌عنوان پرچم‌دار تولید دارو‌های خاص شروع کرد. محصولات دارویی تولید‌شده در شرکت آسترازنکا به بیش از 100 کشور دنیا صادر می‌شود. مرکز پخش آدوراطب نیز با همکاری آسترازنکا، دارو‌های تولید‌شده در این شرکت را در ایران توزیع می‌کند. با همکاری شرکت پخش داروی آدوراطب و آسترازنکا، دسترسی به جدید‌ترین دارو‌ها در سیستم بهداشت جهانی آسان‌تر شده است.

آدوراطب نماینده پخش و توزیع محصولات دارویی آسترازنکا در ایران، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

شرکت آسترازنکا؛ شرکت داروسازی با هدف تغییر استاندارد سلامت دنیا

شرکت آسترازنکا یک مرکز تولید دارو بریتانیایی-سوئدی و چند‌ملیتی است. ستاد مرکزی این شرکت در دانشگاه کمبریج انگلیس قرار دارد. 

شرکت آسترازنکا با استراتژی تولید دارو‌های نوآورانه و به‌وجود آوردن دسترسی آسان به آن‌ها، سعی داشته تا همواره به سود بیماران و سیستم درمانی دنیا عمل کند. تیم تحقیق و توسعه شرکت داروسازی آسترازنکا در زمینه‌های مختلف انکولوژی، داروسازی بیوشیمی و بیماری‌های خاص فعالیت‌های مختلفی انجام می‌دهد. کلیه این اقدامات به‌منظور جابه‌جایی مرز‌های علم برای تولید دارو‌هایی موثر در تغییر زندگی انجام می‌شود. 

دسته‌بندی محصولات و زمینه‌های فعالیت شرکت داروسازی آسترازنکا

محصولات و زمینه‌های فعالیت شرکت داروسازی آسترازنکا بسیار متنوع است. انکولوژی، بیوشیمی و تحقیقات در زمینه بیماری‌های خاص باعث شده تا این شرکت دارو‌های متنوعی در زمینه سرطان، قلب و عروق، دستگاه گوارش، ضد عفونت، اعصاب، دستگاه تنفسی و ضد‌التهاب‌ها تولید و به سراسر دنیا ارسال کند. پخش دارو‌های آسترازنکا در ایران با همکاری شرکت پخش داروی آدوراطب انجام می‌شود.  

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آدوراطب است.

ثبت شکایات
تلفن واحد شکایت: 021-88385681