شرکت کوبل دارو

Cobel Darou

شرکت کوبل دارو نزدیک به ۲۰ سال است که با هدف تأمین داروهای مورد نیاز بیماران کشور در زمینه تولید، واردات، ثبت، بازاریابی و پخش انواع داروها فعالیت دارد؛ تمرکز اصلی این شرکت بر روی داروهای تخصصی از جمله: قلبی عروقی، دیابت، شیمی‌درمانی، پرتو‌نگاری، تنفسی، گوارشی، کلیوی، آنتی‌بیوتیک، مغز و اعصاب، ضد درد و واکسن می‌باشد.
همچنین کوبل دارو با کسب توانایی و صلاحیت لازم موفق شده تا امتیاز تولید داروهای تخصصی در ایران را از شرکت‌های معتبر بین‌المللی دریافت کند و به تولید برساند.

آدوراطب نماینده پخش و توزیع محصولات دارویی شرکت کوبل دارو در ایران، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

شرکت کوبل دارو؛ شرکت داروسازی با هدف ارتقا سطح سلامت جامعه 

کوبل دارو همواره در تلاش است تا با مشارکت شرکت‌های بین‌المللی (Sanofi ،Roche Diabetes Care ،GSK ،Astrazeneca و …) امکان ارائه راهکارهای درمانی با کیفیت و نوین را برای هموطنان فراهم آورد. همچنین از دسترسی به محصولات تراز اول دنیا اطمینان حاصل کند و انتقال دانش و اطلاعات را فراهم سازد. کوبل دارو می‌کوشد تا از طریق این همکاری، در زمینه‌های توسعه، تامین محصول، آموزش و خدمات حمایتی همیشه پیشرو باشد.
انجام فعالیت‌های انسان دوستانه و مسئولیت اجتماعی، بخشی از مهمترین ارزش‌ها و هویت سازمانی گروه کوبل می‌باشد که همیشه و در هر شرایطی برای تحقق این رسالت اجتماعی کوشیده است.

دسته‌بندی محصولات کوبل دارو و زمینه‌های فعالیت شرکت داروسازی کوبل

محصولات کوبل دارو و زمینه‌های فعالیت شرکت داروسازی کوبل بسیار متنوع و گسترده است. اما این شرکت روی داروهای تخصصی از جمله: قلبی عروقی، دیابت، شیمی‌درمانی، پرتو‌نگاری، تنفسی، گوارشی، کلیوی، آنتی‌بیوتیک، مغز و اعصاب، ضد درد و واکسن تمرکز بسیاری دارد. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آدوراطب است.

ثبت شکایات
تلفن واحد شکایت: 021-88385681