شرکت نستله

شرکت نستله (Nestle)

Nestle

شرکت نستله با هدف بهبود بهبود سلامت جامعه اقدام به تولید محصولات سالم کرده است. این نوع عملکرد برای داشتن زندگی سالم‌تر به کمک رژیم غذایی و عرضه محصولات تغذیه‌ای خواهد بود. نستله آخرین پیشرفت‌های تغذیه ای در جهان را از طریق تحقیق و توسعه گسترده، همکاری با متخصصین حوزه پزشکی و تمرکز بر نوآوری، به ارمغان می‌آورد. این محصولات به مصرف‌کنندگان و بیماران و مراقبان یک زندگی سالم را هدیه می‌دهد. آدوراطب و نستله با همکاری گسترده‌ای که دارند، دسترسی به کلیه محصولات تولید‌شده مبتنی بر تغذیه پزشکی را امکان‌پذیر کرده‌اند.

آدوراطب نماینده پخش و توزیع محصولات شرکت نستله (Nestle) در ایران، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

تاریخچه نستله؛ شرکتی به وسعت دنیا

شرکت نستله در سال 1867 اولین شیر خشک نوین را تولید کرد. این شرکت در سال 1905 با شرکت انگلو-سوئیس ادغام شد. پس از ادغام با این شرکت، شکل‌گیری نستله امروزی زمینه‌سازی شد. پس از سال 1970 و کسب تجربه‌های متعدد در تولید غذای منجمد، نستله فعالیت خود را در زمینه‌های دیگری مانند داروسازی و تولید لوازم آرایشی آغاز کرد. اولین برند آرایشی نستله در سال 1974 با نام (L’Oréal) شروع به کار کرد. پس از سال 2011 نیز بخش (Nestlé Health Science) و موسسه علوم سلامتی نستله با هدف درمان بیماری‌های وخیم تاسیس شد. هدف از تشکیل این دو بخش، انجام مطالعات و تحقیقات بر محصولات تغذیه‌ای دانش‌بنیان بود.

کنترل وزن و بهبود بیماری‌های روحی؛ بررسی هدف بخش تغذیه پزشکی نستله

شرکت نستله با‌وجود تجربه بالا در زمینه تولید انواع مواد غذایی و تامین آب‌های معدنی، پس از راه‌اندازی مرکز تحقیقات پزشکی، تمرکز خود را بر بخش تغذیه پزشکی بیشتر کرد. این‌کار با خرید برند آمریکایی Pamlab، شرکت تغذیه پزشکی، در آمریکا و اقیانوسیه سرعت گرفت. هدف اصلی ادغادم این دو شرکت، بهبود بیماری‌هایی نظیر اختلال خفیف حافظه و افسردگی بود.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آدوراطب است.

ثبت شکایات
تلفن واحد شکایت: 021-88385681