شرکت GSK

GlaxoSmithKline

GlaxoSmithKline

شرکت گلاکسواسمیت‌کلاین (GlaxoSmithKline) پس از شرکت‌های فایزر، نوارتیس و سانوفی، چهارمین شرکت دارویی جهان معرفی شد. شرکت GSK در سال 2000 با ادغام چند شرکت دارو‌سازی دیگری به‌وجود آمد. پس از آن فعالیت خود را با هدف اختراع دارو‌ها و آنتی‌بیوتیک‌های جدید آغاز کرد. هدف اصلی شرکت گلاکسواسمیت‌کلاین ترکیب دانش، تکنولوژی و استعداد افراد برای غلبه بر بیماری‌ها است. این شرکت با همین راهکار قصد دارد تا انتهای سال 2030 تاثیر مثبتی بر سطح بهداشت 2.5 میلیون انسان در کل دنیا بگذارد. شرکت آدوراطب با همکاری شرکت GSK، به‌روز‌ترین دارو‌ها و واکسن‌های تولید‌شده را در مراشرکت GSK؛ شرکت بزرگ دارویی گلاکسواسمیت‌کلاین کز بهداشتی ایران توزیع و پخش می‌کند. 

آدوراطب نماینده پخش و توزیع محصولات دارویی GlaxoSmithKline در ایران، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

تاریخچه فعالیت‌های شرکت گلاکسواسمیت‌کلاین

شرکت GSK یک شرکت چند‌ملیتی است که دفتر مرکزی آن در انگلستان قرار دارد. این شرکت در سال 2000 با ادغام دو شرکت دارو‌سازی دیگر از جمله، Glaxo Wellcome و SmithKline Beecham تاسیس شد. شرکت گلاکسواسمیت‌کلاین در سال 2019 از نظر فوربس در رتبه ششم شرکت‌های بزرگ دارویی در دنیا قرار گرفت. فعالیت گسترده این شرکت برای تولید و اختراع انواع دارو و واکسن‌های مختلف باعث شده است تا سطح بهداشت جهانی تغییر کند. آموکسی‌سیلین، مرکاپتوپورین، پیریمتامین و زیدوودین از‌جمله دارو‌های اساسی که در لیست سازمان بهداشت جهانی به ثبت رسیده است. شرکت دارویی GSK با 4 مرکز تحقیقات و توسعه جهانی، سعی دارد تا انتهای سال 2030 به تغییراتی در سطح بهداشت جهانی ایجاد کند. 

زمینه فعالیت و تولیدات شرکت دارویی GSK

در سال‌های اخیر، تمرکز تیم تحقیقات و توسعه شرکت GSK بر مقاومت دارویی و از بین رفتن تاثیر آنتی‌بیوتیک‌ها بوده است. در کنار این تحقیقات و تلاش برای غلبه بر این مشکل بزرگ، اختراعات دارویی شرکت GSK در زمینه بیماری‌های عفونی، HIV، بیماری‌های خودایمنی، بیماری‌های تنفسی و انکولوژی فعالیت دارد. علاوه‌بر تولید دارو و واکسن‌های مختلف مانند کووید، در بخش بهداشت دندان نیز محصولاتی با برند سنسوداین، بوست، هورلیکز و جاویزکن زیر‌مجموعه این شرکت هستند.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آدوراطب است.

ثبت شکایات
تلفن واحد شکایت: 021-88385681