درباره ما

آدوراطب عضوی از گروه کوبل

نام شرکت آدوراطب از کلمه آدورا که یک واژه اصیل ایرانى و به معناى کمک رسان و یارى کننده مى باشد، گرفته شده است. شرکت آدوراطب به عنوان شرکت پخش سراسرى گروه کوبل از سال 1388 فعالیت خود را در حوزه ى فروش و توزیع محصولات دارویى، مکمل و تجهیزات پزشکی در سراسرایران آغاز کرد. آدوراطب با رعایت استانداردهاى جهانى نگهدارى و توزیع دارو به عنوان برترین شرکت پخش سراسرى خصوصى دارو، بیش از پانزده هزار داروخانه، بیمارستان و مرکز درمانى را تحت پوشش توزیع مویرگى قرار مى دهد.سبد توزیع آدوراطب، شامل محصولات وارداتی و تولیدی شرکت های برتر همچون کوبل دارو، داروسازی دکتر عبیدی، سانوفی، آسترازنکا، نستله و روش و … می باشد.

 

 

 

 

درباره گروه کوبل

گروه کوبل، یک گروه دارو خصوصی با بیش از 3000 همکار و 100 برند ملی است که چرخه ی کامل و یک یکپارچه دارو را در درون خود دارد. گروه کوبل با هدف بهبود کیفیت سلامت زندگی افراد در سه بعد جسمی، روانی و اجتماعی از طریق ارائه راهکارهای با کیفیت و نوآورانه ایجاد شده است. این گروه در تلاش است تا با تمرکز بر سلامت انسان، زمینه ساز و پدید آورنده دانش و راهکارهای جدید باشد. در گروه کوبل هر روز بهتر شدن و خلق ارزش‌های پایدار در حوزه سلامت و عملکرد مبتنی بر چهارچوب منشور اخلاقی، یک راه و رسم جاری است.

شرکت‌های بزرگ زیرمجموعه گروه کوبل شامل کوبل دارو، داروسازی دکتر عبیدی و آدوراطب می‌شود.

 

درباره کوبل دارو

شرکت کوبل دارو فعالیت خود را از سال 1380 با هدف تامین داروهای مورد نیاز بیماران کشور و به ویژه داروهای تخصصی آغاز کرده است و از آن زمان تاکنون در زمینه تولید، واردات، ثبت، بازاریابی و پخش داروهای تخصصی و عمومی (شیمی درمانی، قلبی، عروقی، پرتونگاری، تنفسی و …) فعالیت داشته است. شرکت کوبل دارو در حال حاضر به عنوان بزرگترین سهامدار شرکت داروسازی عبیدی و موسس شرکت پخش آدوراطب با داشتن جایگاه اول در بازار دارویی و آرایشی بهداشتی ایران، گام های بلندی در جهت اجرا و تعهد به سیستم کیفیت برداشته است. همچنین این شرکت در کنار فعالیت های کسب و کاری خود همواره تلاش کرده است تا از طریق کمک و یاری رساندن به افراد بیمار و موسسات خیریه رسالت اجتماعی خود را که همانا از ارزش های شرکت کوبل دارو نیز می باشد را اجرا نماید.

 

 

درباره عبیدی

یکی از بزرگترین و معتبرترین کارخانه های داروسازی، داروسازی دکتر عبیدی است. این کارخانه توسط دکتر غلامعلی عبیدی در سال 1325 تاسیس گردید. پس از انقلاب اسلامی و با خاتمه فعالیت کارخانه های چند ملیتی، داروسازی دکتر عبیدی در زمینه اخذ پروانه داروهای جدید گام برداشت. داروسازی دکتر عبیدی طی دهه گذشته سالیانه بطور متوسط بیست قلم محصول جدید تولید و به بازار عرضه نموده است. در حال حاضر داروسازی دکتر عبیدی در زمینی به مساحت پانزده هزار متر مربع درکیلومتر 8 جاده مخصوص کرج با حدود 700 نفر پرسنل با تخصص های مختلف فعالیت می کند و تاکنون موفق به تولید و ارائه بیش از 160 محصول به بازارهای داخلی و برون مرزی گردیده است.

مدیر عامل

محسن فیاض دستجردی

جناب آقای محسن فیاض دستجردی فارغ التحصیل مدیریت کسب و کار از Alliance Manchester Business School هستند و از سال 1391 به گروه کوبل پیوستند.

ایشان از آبان ماه 1399 به عنوان مدیر عامل شرکت آدوراطب در گروه شروع به فعالیت کردند و پیش از آن مدیر ارشد فروش و بازاریابی مجموعه بودند.

الگوی سازمانی

علیرضا قاسمی

مدیر ارشد مالی

ar.ghasemi@adorateb.ir
آرش غفوری

مدیر ارشد منابع انسانی

a.ghafouri@adorateb.ir
هیدا هادی زاده

مسئول فنی و مدیر کیفیت

h.hadizadeh@adorateb.ir
پریسا مولایی

مدیر برنامه ریزی فروش و بازاریابی

p.molaee@adorateb.ir
آرمان نوری بهادری

مدیر ارشد زنجیره تأمین و لجستیک

a.nouri@adorateb.ir
سید محمد باکی

مدیر ارشد فروش

m.baki@adorateb.ir
مهران داسگر

مدیر ارشد بهینه سازی عملیات و فن‌آوری اطلاعات

m.dasgar@adorateb.ir

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آدوراطب است.

ثبت شکایات
تلفن واحد شکایت: 021-88385681